Jet 1L

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 22,61 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
22.61
Cena netto: 18,38 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Swish
Kod produktu: Jet 1L

Opis

Jako producent profesjonalnych środków czystości wiemy, jak uciążliwe do usunięcia są zabrudzenia spowodowane olejami lub tłuszczami, zarówno pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego. Wielowarstwowy brud i osad kuchenny są bardzo trudne do wyczyszczenia. Podobne problemy powodują plamy powstałe od smarów i sadzy. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu, który ułatwi walkę z takimi zabrudzeniami.

Wybierz Swish JET i zapomnij o tłustych zabrudzeniach

JET to skoncentrowany preparat przeznaczony do czyszczenia podłóg i posadzek z zabrudzeń o charakterze tłuszczowo-olejowym. Można go stosować w ramach:

  • mycia ręcznego
  • mycia maszynowego
  • mycia przy użyciu maszyn wysokociśnieniowych

Idealny środek czystości do kuchni czy restauracji

JET jest środkiem czystości, który świetnie spisze się w ramach usuwania uporczywych i zaschniętych zabrudzeń w kuchniach i na zapleczach. Zawarte w jego składzie związki alkaliczne oraz powierzchniowo-czynne (które, co warto dodać, są biodegradowalne, czyli bardziej przyjazne dla środowiska) pozwalają z łatwością usuwać plamy spowodowane tłuszczami i olejami oraz skutecznie wyczyścić wszelkie inne zanieczyszczenia. Produkt ten świetnie poradzi sobie zarówno z myciem posadzek betonowych z kamienia naturalnego lub sztucznego, jak i tych gresowych, terrazzo czy też z PCV. Poza kuchnią preparat JET sprawdzi się także do utrzymania czystości podłóg w warsztatach oraz halach produkcyjnych. Może być też wykorzystany do wyprania odzieży, na przykład roboczych ubrań ochronnych, ubrudzonych smarem lub olejem podczas pracy.

Dozowanie:

Zabrudzenia lekkie: 7 ml preparatu do 1L wody

Zabrudzenia średnie: 10 ml preparatu do 1L wody

Zabrudzenia silne: 10 - 20 ml preparatu do 1L wody

W przypadku prania odzieży roboczej zaleca się dozowanie od 1 ml do 10 ml preparatu do 1 litra wody

 

PZH NR HŻ / 03008 / 00

PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ KARTĘ INFORMACYJNĄ PRODUKTU, BHP!;

Zawarte w preparacie związki powierzchniowo-czynne są biodegradowalne i zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004r. w sprawie detergentów.

OSTRZEŻENIA

Niebezpieczeństwo

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

Chronić przed dziećmi. Nie wdychać mgły/par/rozpylonej cieczy. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z krajowymi przepisami.

Zawiera metakrzemian disodu.

Zawiera mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych.

 

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 578 280 028
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl